Handel odpadami

Jesteśmy w stanie odebrać, zagospodarować, przetransportować lub przetworzyć wszystkie odpady powstałe w Twoim zakładzie.

Naszym głównym działaniem jest pozyskiwanie surowca wtórnego i dostarczenie go do ponownego przetworzenia. Współpracujemy z największymi zakładami przetwarzającymi surowce wtórne zarówno w Polsce jak i za granicą.
Pośredniczymy pomiędzy papierniami, hutami a mniejszymi przedstawicielami recyklingu. Odbieramy wszystkie ilości i gatunki makulatury, tworzyw sztucznych złomu stalowego i metali kolorowych oraz segregujemy tak, aby spełniały ona wymagania fabryk przetwarzających, zapewniając tym samym wysoką jakość surowca.

Nasza oferta obejmuje odbiór surowców wtórnych na terenie całego kraju, które muszą być transportowane i przechowywane zgodnie wymogami prawa. Współpracujemy na zasadach stałych odbiorów oraz jednorazowych. Poprzez konsultacje z klientem jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni model zarządzania odpadami wytworzonymi na terenie jego zakładu. Dobierzemy odpowiedni sprzęt do optymalizacji ilości odpadów oraz wspólnie ustalimy harmonogram odbioru poszczególnych rodzajów odpadów.

Współpraca w zakresie handlu odpadami skierowana jest przede wszystkim do:

Zapewniamy kompleksowe doradztwo w optymalizacji zarządzania odpadami, konkurencyjne ceny, transport odpadów, dokumenty DPR i profesjonalną obsługę z terminowymi odbiorami Twoich odpadów.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferty współpracy? Jesteśmy tu, aby Tobie pomóc.
Nasz zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.